Bugun...


Gökten Öztürk

facebook-paylas
MHP TANITIMI ŞÖLENE DÖNDÜ
Tarih: 19-01-2019 20:45:00 Güncelleme: 19-01-2019 20:47:00


MHP Aksaray İl Teşkilatı bugün Merkez , ilçeler ve beldelerin Belediye Başkan Adaylarını tanıttı. MHP Büyük salon olduğu için Atatürk Kültür Merkezinde yaptı. Orada yaptığına değdi mi değdi. Hava güzel olsaydı da Dağılgan Futbol Stadyumunda da yapsaydı çok büyük ilgi görürdü sanırım. Aksaray'da dehşet bir şekilde MHP rüzgarı var. MHP Aksaray Beleidye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Sefer Alkan mütevazi alçak gönüllü olması ve çalışkanlığıyla dikkati çekerken geçtiğimiz günlerde ilk 5 projesini açıklarken diğer projelerini de Şubat sonunda açıklayacağını belirtti. 

Sokakta dolaşıyorum halka soruyorum kime veeceksin diyorum yaşlı amca bir benim gözüme baktı diğer yandan sokakta biriken kara baktı. Ak Parti diyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun evlat. Bu defa Sefere vereceğim dedi. Yaşlı amca ile konuşurken bir Ak Partili arkadaş yanımıza yaklaştı dedi ki amca Mart ayında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gelecek dedi. Yaşlı amcanın sözü manidar oğlum Aksaray'! Recep Tayyip Erdoğan yönetmeyecek. 16 yıldır Ak Partiye oy verdikte Aksaray'a ne yaptılar dedi. Tren dediler gelmedi hava alanı dediler gelmedi. Bu yaştan sonra ben uçağa binsem ne binmesem ne ? Ak Partili arkadaş amca böyle diyince gözleri doldu haklısın amca demekten birşey bulamadı. 

Aksaraylı artık yalanlarla oy vermek istemiyor. Masal dinlemek istemiyor. Ak Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer'e kötü bir sözü yok fakat onu tanımadığı için çok soğuk. Aksaraylı Ak Parti milletvekillerine kızgın, kendilerini adam yerine koymadıklarına kızıyor. seçim zamanı geldiği zaman halkın arasınad gezdiklerine diğer zaman halkın hiç bir zaman yanında bulunmadıklarından öfkeli. Yaşlı amca haykırıyor hastam vardı kimseye ulaşamadım kucağımda öldü diyor.

Allah nasip ederse önümüzdeki hafta 68 Haber İnternet Radyomuz sizlerin hizmetinde olacak. Hergün 18.00ile 00.30 saatleri arasında dertleri dinliyoruz. İsteyen kişiler radyoda sesini rahatça duyıracak. Telefon numaram 05313276600 telefonlarınızı bekliyorum. Kalın vesselamBu yazı 11417 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI