Bugun...


Gökten Öztürk

facebook-paylas
İSTANBULDA CİNSELLİK
Tarih: 09-09-2018 20:50:00 Güncelleme: 09-09-2018 20:50:00


İSTANBUL'DA CİNSELLİK
Aksaray'dan İstanbula geldiğimde sosyal açıdan çok daha iyi olacağımı biliyordum. Koskoca metropol şehire geliyorsun. Önce uçak hikayemi anlatayım. 16 Ocak 2018 de 45 gün önceden 46 TL'ye ayırttığım biletle başladı macera. Anadolu Jetten saat 09.15 te uçuşa hazırlanacaktık. Aksaray'dan ilk kez uçağa binmek için Konya Hava Limanına hareker ettik. Yanımda 2 tane büyük valiz. Hava alanına kadar ödediğim ücret 45 TL olsun farketmez kim 10 saat uzun yolu çekecek dedim. Valizleri verdim abooov 18 kilo bağaj fazlası çıktı. 110 TL bağaj ücreti. bunu da boşver dedik İstanbul uçağını bekliyoruz hava muhalefeti ile 09.15 te bineceğimiz uçak saat 13.45 te yola çıktı. 1 saat sürermiş....
Uçaktan etrafı seyrede geldik sonra bulutlar üstünde yolculuk rüya gibi ardından Metropol şehir İstanbul. Kalabalık metropol bir şehir fıstık gibi bayanlar... Gözümüz aç, karnımız aç...İstanbul'a gelmeden 6 ay önce evliliğimizresmen bitmiş. Gökten İstanbul'da zevkü alem yapacak. İstanbul'da cinsellik olayına önce aç bir şekilde bakarken gözümü vücudumu doyurmadan tiksindim. Burada ortamına göre çok açık saçık ortam var. Eskortlar v.b leri veya ayarlayabildiklerin. Taksim'de daha farklı belki 1 ay her akşam Taksim'de kalırken önceleri her şey çok dikkatimi çekiyordu. Eğlence müzik, röportajlar, sanatçılar, film sektörü...  Daha sonra sıkıldım. Kimsenin ulaşamadığı sanatçılara Newstanbul Media ve Ber Medya sahibi Berrin Direk hanımefendi  sayesinde aynı zamanda foto model ve sinema sanatçısı olduğu için çok kolay ulaştım... Cinsellik sektöründen ise iğrendim. Kadınların aşırı ilgisi beni sıktı. Hiç kimseyle beraber olmadan onlardan kaçtım. Tek gecelik aşklardan her zaman nefret ettim. Bazıları bu yazdıklarımı okuyunca ne biçim insan diyecek.
Cinsellikte bile aşk olmalıdır. Ben o yüzden tek gecelik beraberlikte aşk olmayacağı için tercihlerim arasında değil. Özellikle hijyen  oranı sıfır. Burada söylemeye dahi utanıyorum akıl almaz şekilde cinsellik. Kendimi toparlamak için yaklaşık 50 gün Büyükçekmece'de kaldım. Maneviyatı özlemişim. Kuba Camii Şerifi civarında dolaştım. Orada yeni arkadaşlar edindim.
Newstanbul Media Dergisi İmtiyaz Sahibi Berrin Direk hadi tatil bitmedi mi dedi tekrar Newstanbul media dergisine döndüm. Kaldığım yerden hızlı çalışmalara başladık.
Her nerede olursanız olun Çılgın Gazeteci Gökten Öztürk'ü takip edin. Kalın sağlıcakla .

 Bu yazı 13189 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI