Bugun...


Gökten Öztürk

facebook-paylas
PARTİ SAYESİNDE ZENGİN OLDULAR
Tarih: 07-01-2019 16:27:00 Güncelleme: 07-01-2019 16:27:00


Sevgili Belediye Başkan Adayları hangi partiden olursanız olun Aksaray’da esnaf olmayan tanınmayan insanları Belediye Meclis Üyeliğine koyarsanız hem seçiminizi kaybeder hem davanıza ihanet etmiş olursunuz. 3 gün önce Aksaray belediyesinde yaşanan olay bir örnektir. Belediye Başkanının istediği Canbulut’u Belediye Meclis Üyeleri seçmedi. Demek ki bu davada emmim , dayım , arkadaşım olmuyormuş. Ahde vefası olan davaya hizmet eden gönül erleri ile yola çıkılıyormuş.

Parti üyeliğini kullanıp  Belediye Meclis Üyeliğine giren ihaleciler, menfaatçılar, kesesine çalışanlar, Belediyeyi sağılır bir inek görenleri, Belediye Meclis Üyeliğine koyarsanız hesabını ve bedelini çok ağır ödersiniz. Belediye Meclis üyeliği ağırlığı konumu olan, davayı bilen Allah için memlekete hizmet edenlerden olmalı hırsızlardan olmamalı. Başkan kim olursa olsun Başkanı çalıştıracak olan Belediye Meclis Üyeleridir.

Belediye Meclis Üyesi olmadan önce mal beyanı bildirirlerdi. O gün bildiren aç olan ifla etmiş olan yiyecek ekmeği olmayan ve servetini 3 e 4 e katlayan şu an ki meclis üyelerinin mal beyanlarını kim inceliyor kim araştırıyor. Aksaray’da ismi duyulmayan bazı insanlar Ak Parti sayesinde zengin oldular.

Yorumu ve taktiri kamu oyuna bırakıyoruz. Vatandaşın bunları bilmek hakkıdır.Bu yazı 11606 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI