Bugun...UYUMA FED GENEL BAŞKANI MAHMUT ESKİL AKSARAY EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR ETTİ

Uyuşturucu İle Mücadele Federasyonu Genel Başkanı Mahmut Eskil son zamanlarda büyük operasyonlar yapan Aksaray Narkotik Şubesine teşekkür etti.

facebook-paylas
Tarih: 18-07-2019 17:17

UYUMA FED GENEL BAŞKANI MAHMUT ESKİL AKSARAY EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR ETTİ

Uyuşturucu İle Mücadele Federasyonu Genel Başkanı Mahmut Eskil Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ'ın nezdinde Narkotik Şubesi ekiplerine ve bu konuda emeği geçen emniyet personeline teşekkür etti. 

UYUMA FED Genel Başkanı Mahmut Eskil "Uyuşturcu ile mücadeleyi büyük kararlı olan Aksaray Emniyet Müdürümüz Ali Karabağ ve Narkotik Şubesi ekipleri ve emniyet müdürülüğü personeli çok güzel çalışmalara yapıyor. Özellikle yaz mevsiminde Narkotik Şubesi ekipleri geçit vermiyor. Uyuşturucu operasyonları kararlılıkla devam ediyor bunu takip ediyor ve sevinçle karşılıyoruz. Aksaray Emniyet Müdürümüz Ali Karabağ'ın bu konuda tutum ve davranışı alkışlanmaya değer. Özellikle Uyuşturucunun toplumdan temizlenmesi amacıyla yürütülen kararlı mücadele ele geçirilen malzeme miktarlarına da olumlu yansıdı.Başta Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ'a, Narkotik Şubesi ekiplerine ve tüm emniyet personeline başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum" dedi.
Bu haber 867 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI