Bugun...ÜNLÜ OLMAKTAN SIKILDIM

Ünlü Manken Alara Adams artık sıradan normal bir insan olmak istiyor

facebook-paylas
Tarih: 19-12-2019 16:22

ÜNLÜ OLMAKTAN SIKILDIM

Avustralya Sidney'li Ünlü Manken Alara Adams artık sıradan normal bir kişi olmak istiyor. Annesinin vefatından sonra çok büyük bir şekilde manen sarsıldığını belirten Alara Adams içini Newstanbul Medya'ya döktü.

Mrs Alara Adams " 42 Yaşındayım üniversite okurken aynı zamanda mankenlik üzerine de eğitim aldım. Ünlü manken ajanslarıyla çalışarak yüzlerce defileye katıldım. Ben merhametli bir kişiyim çoğu zaman kanserli çocuklar yararına defileye çıktım ve aldığım geliri onlara bağışladım. Dünyanın bir çok ülkesini gezdim en çok görmek istediğim yer Küba.  En kısa zamanda Küba'ya gitmek istiyorum.

45 gün önce annem Hasibe hanımı kaybettim. Benim yetişmem de annem Hasibe hanımın çok emeği var. Ona çok şey borçluyum. Onun vefatı beni derinden etkildedi. Hayatın tamamiyle boş olduğunu farkettim. Facebokta paylaşım yapıyorum ço şaaşalı bir hayat istemiyorum. Mankenlği bırakmak istiyorum. Şu an sanki gizli yerlerde yer altında manken olduğumu normal insanlar gibi yaşamak istiyorum.Kendimi bazen kaybolmuş çıkmazlarda hissediyorum. Sağım yalan solum yalan. Sosyal medyada takip edilmeyen sıradan bir insan olmak istiyorum. Sevdiğim bir kişiyi bulursam hayatıma almayı evlenmeyi düşünüyorum" dedi
Bu haber 1242 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI