Bugun...ÜNLÜ MANKEN ALARA ADAMS GAZETECİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Avustralya Sidney'de yaşayan Ünlü Manken Alara Adams 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

facebook-paylas
Güncelleme: 07-03-2021 16:21:51 Tarih: 09-01-2020 19:39

ÜNLÜ MANKEN  ALARA ADAMS GAZETECİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Ünlü Manken Alara Adams magazin dünyasında, siyasette, ekonomide ve asayiş olaylarında görev yapan gazetecilere zor bir görev yaptıklarını belirterek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Ünlü Manken Adams yaptığı açıklamada ;

“Halkın doğru, hızlı ve tarafsız haber almasını sağlayan basın çalışanlarımız toplumumuzun aydınlatılmasında önemli bir görevi üstlenmektedir. Bu yaparken teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, yeni medya teknolojilerini mesleklerinde uygulamaktadırlar. Gazeteciler toplumun sorunlarının, taleplerinin ilgili mercilere ulaşmasında köprü vazifesi görmekte, toplumu bilgilendirerek toplumun haber alma ihtiyacını da gidermektedir. Hiçbir fedakârlık ve sorumluluktan kaçınmadan, zor şartlar altında görevlerini yapan basın çalışanlarımız, demokrasinin korunması ve gelişmesi hususunda da önemli bir görevi yerine getirmektedirler.

Bu duygu ve düşünceler ile tarafsız şekilde, mesleki ilkelerinden ödün vermeden görevlerini yapan tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en samimi duygularım ile kutluyor, görevlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

  
Bu haber 1147 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI