Bugun...SÖNMEZ HABER AJANSI YENİ SEZONDA İDDİALI


facebook-paylas
Güncelleme: 27-10-2021 17:18:39 Tarih: 27-10-2021 16:47

SÖNMEZ HABER AJANSI YENİ SEZONDA İDDİALI

Sönmez Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sönmez fotoğrafçılığının yanı sıra işletmekte olduğu reklam ajansını genişleterek yeni sezonda daha çok geniş alanlara yayılacağını belirterek çalışmalarına start verdi.

Reklam Ajansı Nedir, Ne İş Yapar?

Reklamcılık, iki asırdır var olan küresel bir sektördür. Ne yazık ki, reklam ve reklam ajansları uzun yıllardır var olmasına rağmen, pazarda hala reklam ve reklam ajanslarıyla ilgili birçok bilgi kirliliği sorunu bulunmaktadır. Artık reklam malzemeleri üreten şirketler veya matbaalar bile ajans olma niteliğine sahip. Ancak pratik anlamda reklam ajansları sadece üretim ve baskı malzemeleri ile ilgili olmayan daha kapsamlı bir alandır.

Reklam Ajansı Ne iş Yapar?

Reklam ajansı, bir şirketin veya markanın görünürlüğünü (ve dolayısıyla gelirini) artırmaya çalışan en önemli iş ortaklarından biridir. Reklam ajansları, satış öncesi araştırmalardan gerektiğinde sonuçların raporlanmasına kadar tüm süreci kontrol ederek markanın büyümesine katkıda bulunur. Ek olarak bir reklam ajansı, şirket ile şirketin çekmeyi umduğu potansiyel müşteriler arasında aracı görevi gören bir kuruluştur. Bir diğer iş alanı ise, müşteri adına reklam oluşturmadan kontrole kadar her aşamadan sorumluluğudur. Devamında, bu reklam kampanyalarından elde edilen ödüllerin bir raporunu hazırlamaktır.

Ajans Başkanı Mehmet Sönmez''Biz Sönmez ajans olarak, ajansımızın bünyesinde sağlam kadroya yer verecek yetenekli,ekip çalışmasına yatkın,iş disiplini olan insanları bünyemize alıp beraber kaliteli işlere imza atmayı hedefliyoruz.''

 

 

 

 

 
Bu haber 498 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI